TURF EDUCATION

späť

Vladimir Geninson

Vladimir Geninson, General Director of SC “Sports Arenas of Ukraine”.

Vladimir Geninson je Generálnym riaditeľom “Sports Arenas of Ukraine”.
Narodil sa 12.5.1976 v Kyjeve. Vysokoškolské vzdelanie získal v zahraničí, v roku 2011 absolvoval College Champlain Burlington, vo Vermonte (USA).  Svoju kariéru zahájil  v medzinárodných hotelových reťazcoch ako HowardJohnson a Intercontinental. Po skúsenostiach v zahraničí sa vrátil na Ukrajinu, kde sa stal manažérom oddelenia Catering & Hotel services hotela Hyatt Regency Kyjeve.  Neskôr pracoval ako Development Director v spoločnosti Vertex Hotel Group.

V športovom manažmente  sa začal realizovať  v roku 2011, kedy ho Národná agentúra na prípravu a organizovanie Majstrovstiev Európy 2012, ich finálnej časti na Ukrajine ( implementácia a infraštruktúra projektov ) menovala  do pozície prevádzkového riaditeľa štadiónu NSC "Olimpiyskiy".

Absolvoval študijný pobyt  v Amsterdam Arene. Na základe Amsterdam Arena Advisory vytvoril kurz pod dohľadom špecializovaných konzultantov a manažérov štadiónov,  zaoberajúci sa  plánovaním, rozvojom a prevádzkou  multifunkčných zariadení.

Získal certifikát  slávnej a svojím spôsobom jedinečnej školy  EVMI (Stadium Management Summer School  2011) a ďalej aj osvedčenie trénera  z European Stadium and Safety Management Association (ESSMA).

Nepretržite pracoval  na zdokonaľovaní procesov v NSC "Olimpiyskiy", hlavne v čase vyvrcholenia príprav na EURO 2012, ich záverečnej časti. Úroveň kvalifikácie sa neustále zvyšovala.  Aj napriek svojej mladosti je Vladimír známou a uznávanou osobnosťou v športových kruhoch.

Vladimírove schopnosti boli kľúčové v zahájení úspešnej činnosti  obrovského športového areálu NSC "Olimpiyskiy", uzavrel aj zmluvu s FC Dynamo. Futbalová aréna sa okamžite stala miestom dôležitých zápasov, pripravená hostiť  šampionát EURO 2012. Výsledkom bolo päť úspešných zápasov, vrátane finálového zápasu a oficiálneho ceremoniálu pri ukončení  šampionátu.

Ďalšou oblasťou jeho aktivít  sú úspešné rokovania s producentmi  takých svetových hviezd, ako sú Red Hot Chili Peppers či Madonna. Koncerty prebehli úspešne,  hlavné mesto Ukrajiny tak nezostalo bokom od ich svetových turné.  A opäť, všetko na NSC «Olympic».

Contact:
НСК «Олимпийский»
Украина, Киев, 03680, ул. Красноармейская, 55
info@nsc-olimpiyskiy.com.ua, www.nsc-olimpiyskiy.com.ua
Телефон: 0 800 50 57 50

GENERÁLNY SPONZOR
SPONZOR OBEDA
SPONZOR VEČERE
BUSINESS PARTNERI