TURF EDUCATION

späť

TURF EDUCATION RUSSIA St.PETERSBURG 2014

VEĽKÝ ÚSPECH TURF EDUCATION RUSSIA 2014

Vynikajúce a interaktívne prezentácie uznávaných profesionálov z turf odvetvia a vysoko informatívne praktické demonštrácie nových technológií a technického vybavenia prilákali do Petrohradu viac ako 80 návštevníkov z ruského futbalového odvetvia.

Detailné prezentácie týkajúce sa FIFA štandardov, stavu futbalových ihrísk v Brazílii pre FIFA World Cup 2014, Kazan Arena reálna Case Study, porovnanie technológií pre spevnenie koreňovej zóny a nové technológie v prisvecovaní trávnych plôch boli skutočne prínosné.

Druhá akcia svojho druhu v tomto regióne prilákala zástupcov významných ruských futbalových štadiónov ako CSKA Moscow, Luzhniki Stadium,  VTB Arena, Zenit Arena, Krasnodar Arena Stadium, Otkritie Arena (Spartak), Lokomotiv, Stadium Petrovskiy, Chimki stadium atď. 

Praktické demonštrácie - unikátna príležitosť na porovnávanie

Mimoriadne pozitívny ohlas mali nielen dopoludňajšie prezentácie, ale aj popoludňajšia časť – praktické demonštrácie nových technológií a technického vybavenia. Návštevníci tak mali skutočne unikátnu možnosť porovnať konkurenčné produkty a porozumieť rozdielom - RA TLS vs. SGL, UPONOR vs. REHAU, SIGNATURE FLOORING vs. TERRAPLAS, ako aj získať informácie o novinkách v závlahách, hybridných technológiách a strojoch.

Fantastické zakončenie dňa

Fantastickým zakončením dňa bola večerná plavba loďou kanálmi čarovného Petrohradu. Uvoľnená nálada, nové priateľstvá a príjemná súdržná atmosféra zostanú v spomienkach účastníkov ešte dlho.

V mene organizátora, ENGO Group, Norbert Zaťko: 
Som naozaj rád, že sme sa rozhodli organizovať druhú TURF EDUCATION RUSSIA v Petrohrade. Myslím, že to dokonca bola naša najlepšia akcia akú sme doteraz usporiadali. Cítim, že tieto aktivity majú zmysel a určite by sme v nich mali pokračovať. Chcel by som poďakovať manažmentu Petrovsky Stadium, ako aj týmu groundsmanov za úžasnú spoluprácu a pomoc. Pevne verím, že sa všetci uvidíme na našej ďalšej akcii!

PROGRAM OF TURF EDUCATION RUSSIA 2014

POZRITE SI VIDEO Z KONFERENCIE

Veľký potenciál východnej Európy

Niet pochýb o tom, že trhy Východnej Európy majú veľký potenciál.  ENGO Group  ako organizátor konferencií verí, že eventy tohto druhu sú vynikajúcou formou profesijného vzdelávania a príležitosťou k nadväzovaniu nových kontaktov. 

ENGO je s Vami už 21 rokov
Budeme vďační za akékoľvek Vaše pripomienky či otázky, považujeme ich za veľmi dôležitú spätnú väzbu.  Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v brandži  Vám dokážeme poskytnúť širokú škálu služieb v oblasti profesionálneho turf priemyslu.

Tešíme sa na Vás na ďalších vzdelávacích konferenciách a workshopoch!

PREZENTÁCIE jednotlivých speakrov nájdete v sekcii PREZENTÁCIE.
FOTOGRAFIE z konferencie nájdete v sekcii FOTOGALÉRIA.

GENERÁLNY SPONZOR
SPONZOR OBEDA
SPONZOR VEČERE
BUSINESS PARTNERI