TURF EDUCATION

späť

TURF EDUCATION UKRAINE OCTOBER 2012

Veľký úspech konferencie TURF EDUCATION UKRAINE 2012

Ďalšia z radu konferencií organizovaných pod značkou TURF EDUCATION sa uskutočnila 9. októbra  na štadióne NSC Olympijskiy.

Viac ako 70 účastníkov z Ukrajiny, Moldavska a Ruska malo možnosť získať nové poznatky týkajúce sa najmodernejších technológií  v oblasti starostlivosti o športové trávniky. Súčasťou konferencie boli aj praktické ukážky a demonštrácie špičkových strojov priamo na povrchu NSC.

Veľká vďaka patrí hlavne Vladimirovi Geninsonovi, generálnemu riaditeľovi „Sports Arena of Ukraine“, ale aj spíkrom ako Andy Cole (STRI), Teodor Denchev (TORO) či Stuart Staples (EVERRIS), ktorí sa podelili o množstvo skúseností a zodpovedali mnoho otázok v živých diskusiách.

Povrch štadióna je aj napriek vysokej záťaži vo výbornom stave.

„Okrem vysokej kvality trávneho povrchu NSC disponuje najmodernejšími mechanizmami na údržbu, čo spolu s kvalifikovaným personálom znásobuje predpoklady dosiahnuť tú najvyššiu kvalitu hracieho povrchu,“ povedal Norbert Zaťko, riaditeľ spoločnosti ENGO.

Slovenská firma ENGO bola jedným z kľúčových partnerov konzorcia s firmami STRI a CLR v projekte výstavby štadiónu NSK Olympijskyi pre finále EURO 2012. Za zmienku stojí fakt, že na štadión bol položený trávny koberec vyrobený na Slovensku.

Za menej ako rok sa na štadióne uskutočnilo 25 špičkových futbalových zápasov, vrátane zápasu UEFA Euro 2012 a UEFA Champions League, a tiež dva koncerty svetových hviezd - RHCP a Madonna.

FOTOGALLERY TURF EDUCATION KIEV 2012

GENERÁLNY SPONZOR
SPONZOR OBEDA
SPONZOR VEČERE
BUSINESS PARTNERI